Success Story:
Magnus
(Hurtownia Muzyczna)

hurtowniamuzyczna.pl

Magnus – Hurtownia Muzyczna to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku w Zamościu, Polska. Przez ponad trzy dekady współpracy z klientami, Magnus zyskała wielkie doświadczenie, lojalność wielu zadowolonych muzyków oraz silną pozycję na polskim rynku instrumentów muzycznych. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym instrumenty muzyczne, sprzęt oświetleniowy, nagłośnieniowy, studyjny oraz DJ. Magnus współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Gibson, Fender, Yamaha, Schecter i inne, dostarczając zarówno profesjonalistom, jak i amatorom wysokiej jakości sprzęt. Darmowa dostawa od 199 zł, gwarancja door-to-door oraz cztery oddziały stacjonarne to tylko niektóre z udogodnień, które firma oferuje swoim klientom.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Orbita współpracy

 1. Współpraca z Magnus – Hurtownią Muzyczną w zakresie kampanii Google Ads była skoncentrowana na promowaniu szerokiej oferty firmy oraz zwiększeniu jej obecności online. Oto główne działania, które zostały podjęte:
 2. Analiza i Strategia: Rozpoczęliśmy od dogłębnego zrozumienia rynku muzycznego, na którym działa Magnus, oraz zidentyfikowania kluczowych segmentów klientów. Opracowaliśmy spersonalizowaną strategię Google Ads, dostosowaną do unikalnych potrzeb i celów firmy.
 3. Optymalizacja Kampanii: Przeprowadziliśmy kompleksową optymalizację istniejących kampanii, skupiając się na kluczowych słowach i frazach, które są najbardziej istotne dla branży muzycznej. Dostosowaliśmy także reklamy i strony docelowe, aby były bardziej atrakcyjne i spójne z wizerunkiem marki.
 4. Tworzenie Nowych Kampanii: Stworzyliśmy nowe kampanie, skierowane na różne grupy odbiorców, takie jak profesjonalni muzycy, DJ-e, studia nagraniowe oraz entuzjaści muzyki. Te kampanie były zaprojektowane tak, aby promować różne kategorie produktów dostępnych w ofercie Magnus.
 5. Promocje i Wyprzedaże: Zaprojektowaliśmy specjalne kampanie promocyjne, aby podkreślić różne promocje i wyprzedaże dostępne w hurtowni, zwiększając tym samym zainteresowanie i sprzedaż.
 6. Wsparcie dla Oddziałów Stacjonarnych: Opracowaliśmy kampanie lokalne, promujące cztery oddziały stacjonarne Magnus, aby zwiększyć ruch w sklepach fizycznych i połączyć działania online z offline.
 7. Monitoring i Raportowanie: Regularnie monitorowaliśmy wyniki kampanii i dostarczaliśmy szczegółowe raporty Magnus, pomagając firmie zrozumieć, jakie działania przynoszą najlepsze wyniki i gdzie można wprowadzić dalsze ulepszenia.
 8. Skoncentrowane Działania na Lokalnym Rynku: Kampanie były również skierowane na promowanie dostępności produktów w różnych lokalizacjach, z uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku.

CELE WSPÓŁPRACY

Astronomiczne wyzwania

 1. Zwiększenie Rozpoznawalności Marki: Głównym celem było zwiększenie rozpoznawalności Magnus wśród różnych segmentów rynku muzycznego, takich jak profesjonalni muzycy, DJ-e, studia nagraniowe i entuzjaści muzyki.
 2. Wzrost Sprzedaży Online i Offline: Chcieliśmy zwiększyć sprzedaż zarówno w sklepie internetowym, jak i w oddziałach stacjonarnych Magnus, promując różne kategorie produktów i wykorzystując specjalne promocje.
 3. Promocja Konkretnych Produktów i Marek: Magnus współpracuje z wieloma renomowanymi markami, więc jednym z celów było promowanie tych marek i konkretnych produktów w sposób, który odzwierciedlał ich wartość i jakość.
 4. Budowanie Lojalności Klientów: Chcieliśmy zbudować i wzmocnić lojalność wśród obecnych klientów Magnus, promując wartości firmy i jej unikalne udogodnienia, takie jak darmowa dostawa i gwarancja door-to-door.
 5. Pozyskanie Nowych Klientów: Naszym celem było przyciągnięcie nowych klientów, którzy mogli nie być wcześniej świadomi oferty Magnus, poprzez skierowanie na nich spersonalizowanych kampanii.
 6. Wsparcie dla Oddziałów Stacjonarnych: Ponieważ Magnus posiada cztery oddziały stacjonarne, jednym z celów było wsparcie tych oddziałów poprzez promowanie ich lokalizacji i dostępności produktów.
 7. Optymalizacja Kampanii Reklamowych: Naszym celem było nie tylko przyciągnąć nowych klientów, ale także zbudować lojalność wśród obecnych, poprzez strategie retargetingu i optymalizacji kampanii.
 8. Zwiększenie Ruchu na Stronie Internetowej: Dążyliśmy do zwiększenia ruchu na stronie internetowej Magnus, aby więcej osób mogło zapoznać się z pełną ofertą firmy i skorzystać z różnych udogodnień.
 9. Wzmocnienie Wizerunku jako Eksperta Branżowego: Chcieliśmy również wzmocnić wizerunek Magnus jako eksperta w dziedzinie instrumentów muzycznych i sprzętu pro audio, podkreślając ich ekspertyzę i zaangażowanie w branżę.
 10. Mierzenie i Analiza Wyników: Ostatnim, ale nie mniej ważnym celem było śledzenie i analizowanie wyników kampanii, aby zrozumieć, jakie działania przynoszą największy zwrot z inwestycji i gdzie można wprowadzić ulepszenia.

SUKCESY KAMPANII

Kosmiczne rewolucje

 1. Dynamiczny Wzrost Sprzedaży: Kampanie przyczyniły się do znaczącego wzrostu sprzedaży zarówno online, jak i w oddziałach stacjonarnych, zwiększając ogólną rentowność firmy.
 2. Zwiększona Rozpoznawalność Marki: Magnus zyskała większą rozpoznawalność wśród różnych segmentów rynku muzycznego, co przełożyło się na zwiększone zainteresowanie ofertą firmy.
 3. Wysoka Konwersja w Kampaniach Retargetingowych: Kampanie retargetingowe były skuteczne w przyciąganiu osób, które odwiedziły stronę internetową, ale nie dokonały zakupu, co zwiększyło ogólną konwersję.
 4. Pozyskanie Nowych Segmentów Klientów: Dzięki precyzyjnemu targetowaniu, kampanie przyciągnęły nowe segmenty klientów, którzy wcześniej mogli nie być świadomi oferty Magnus.
 5. Wzmocnienie Relacji z Klientami: Kampanie pomogły w budowaniu i wzmacnianiu relacji z obecnymi klientami, promując unikalne wartości i udogodnienia oferowane przez Magnus.
 6. Wsparcie dla Oddziałów Stacjonarnych: Kampanie lokalne skutecznie promowały cztery oddziały stacjonarne Magnus, zwiększając ruch w sklepach fizycznych i łącząc działania online z offline.
 7. Wysoki Zwrot z Inwestycji (ROI): Dzięki starannej optymalizacji i zarządzaniu kampaniami, osiągnięto wysoki zwrot z inwestycji, co potwierdzało wartość naszych działań dla Magnus.
 8. Wzmocnienie Pozycji jako Eksperta Branżowego: Kampanie pomogły wzmocnić pozycję Magnus jako eksperta w dziedzinie instrumentów muzycznych i sprzętu pro audio, zwiększając zaufanie do marki.
 9. Zintegrowane i Spójne Działania Marketingowe: Kampanie były zintegrowane z innymi działaniami marketingowymi Magnus, tworząc spójny i zharmonizowany przekaz dla klientów.
 10. Innowacyjne Rozwiązania i Personalizacja: Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań i personalizacji w kampaniach pozwoliło na lepsze dopasowanie do potrzeb i preferencji klientów, co zwiększyło ich skuteczność.

KAPITALNE REFERENCJE

Za efektywną i wartościową współpracę

Nie zwlekaj! Umów się na bezpłatną konsultację i zwiększ efekty swojej marki!

Rafał Chojnacki
CEO & PPC Strategist
Umów spotkanie: Calendly
Email: [email protected]
Tel: +48 888 663 873

Space Ads Sp. z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 5252938464

  Dane podane przez Ciebie w powyższym formularzu kontaktowym oraz w dalszej komunikacji przetwarzane są przez Space Ads Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa; rejestracja: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, numer KRS: 1011955; NIP: 5252938464; REGON: 524125730; kapitał zakładowy: 10.000 PLN; „SPACE ADS” w celu dostarczenia Ci bezpłatnej wyceny Twojego projektu lub też informacji na temat usług SPACE ADS. SPACE ADS przetwarza je od momentu wyrażenia przez Ciebie zgody poprzez naciśnięcie buttona „Wyślij” do momentu przedstawienia Tobie dopasowanej oferty handlowej.