Success Story:
Gentaur

gentaur.com

Gentaur to wiodąca firma specjalizująca się w produkcji, projektowaniu, dystrybucji i sprzedaży różnorodnych produktów biotechnologicznych dla molekularnej i komórkowej biologii, immunologii, mikrobiologii, wirusologii i innych dziedzin nauki. Firma oferuje najlepsze rozwiązania dla projektów badawczych, zapewniając wysokiej jakości wsparcie i życzliwą obsługę ze strony doświadczonego zespołu biologów. Szeroka gama odczynników, zestawów diagnostycznych in vitro i instrumentów pozwala na optymalizację i planowanie badań w sposób oszczędzający zarówno czas, jak i pieniądze.

W Gentaur można zakupić produkty idealnie dopasowane do badań po najlepszych cenach, otrzymać zamówione przedmioty w krótkim czasie, a także skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących rozwoju projektów naukowych. Firma oferuje również możliwość otrzymywania darmowych próbek, specjalnych warunków dla większych ilości oraz wymiany wyników testów na walidację. Dodatkowo, Gentaur zachęca do współpracy w zakresie dystrybucji nowych produktów oraz oferuje wsparcie techniczne od specjalistów dostępne 24/7 poprzez usługę LiveChat.

Siedziba główna, logistyka i główny magazyn Gentaur znajdują się w Bułgarii, w miejscowości Kokalyane, niedaleko Sofii. Firma jest zaangażowana w ciągłą komunikację ze swoimi klientami, oferując katalogi, plakaty i inne materiały marketingowe, a także możliwość przekazywania opinii w celu poprawy jakości wsparcia.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Orbita współpracy

 1. Analiza i Strategia: Rozpoczęliśmy od analizy obecnej sytuacji Gentaur w zakresie reklam Google Ads, zrozumienia ich produktów, rynku docelowego i konkurencji. Opracowaliśmy spersonalizowaną strategię, dostosowaną do unikalnych potrzeb i celów firmy.
 2. Optymalizacja Kampanii: Przeprowadziliśmy dogłębną optymalizację istniejących kampanii, identyfikując obszary do poprawy, takie jak słowa kluczowe, reklamy, landing pages i konwersje.
 3. Tworzenie Nowych Kampanii: W zależności od potrzeb Gentaur, stworzyliśmy nowe kampanie, skierowane na różne segmenty rynku, takie jak naukowcy, laboratoria, uczelnie i instytucje badawcze.
 4. Monitoring i Raportowanie: Regularnie monitorowaliśmy wyniki kampanii i dostarczaliśmy szczegółowe raporty Gentaur, pomagając firmie zrozumieć, jakie działania przynoszą najlepsze wyniki i gdzie można wprowadzić dalsze ulepszenia.
 5. Wsparcie Techniczne i Edukacja: Dostarczaliśmy niezbędne wsparcie techniczne i edukacyjne, aby Gentaur mógł w pełni wykorzystać możliwości Google Ads, zrozumieć, jak te platformy działają i jak mogą przyczynić się do sukcesu firmy.
 6. Integracja z Innymi Działaniami Marketingowymi: Dążyliśmy do stworzenia spójnych kampanii, które były zintegrowane z innymi działaniami marketingowymi Gentaur, takimi jak content marketing, e-mail marketing i media społecznościowe.
 7. Zgodność z Wartościami i Misją Firmy: Wszystkie nasze działania były starannie zaplanowane, aby były zgodne z wartościami i misją Gentaur, takimi jak innowacyjność, jakość i wsparcie dla naukowców.
 8. Optymalizacja Budżetu: Pracowaliśmy nad optymalizacją budżetu reklamowego, aby zapewnić, że każdy wydany dolar przynosił maksymalny zwrot z inwestycji.
 9. Globalne Podejście: Biorąc pod uwagę globalny zasięg Gentaur, dostosowaliśmy kampanie do różnych rynków i języków, aby skutecznie dotrzeć do międzynarodowej klienteli.

CELE WSPÓŁPRACY

Astronomiczne wyzwania

 1. Zwiększenie Widoczności Produktów: Głównym celem było zwiększenie widoczności szerokiej gamy produktów Gentaur, takich jak odczynniki, zestawy diagnostyczne i instrumenty, wśród naukowców, laboratoriów i instytucji badawczych.
 2. Wzrost Sprzedaży Online: Chcieliśmy zwiększyć sprzedaż produktów Gentaur online, poprzez skierowanie odpowiednich kampanii na różne segmenty rynku i promowanie unikalnych wartości firmy.
 3. Budowanie Rozpoznawalności Marki: Naszym celem było zwiększenie rozpoznawalności Gentaur jako wiodącego dostawcy produktów biotechnologicznych, podkreślając jakość, innowacyjność i wsparcie techniczne.
 4. Optymalizacja Konwersji: Dążyliśmy do zwiększenia stopy konwersji na stronie internetowej Gentaur, poprzez optymalizację kampanii, stron docelowych i ścieżek zakupowych.
 5. Pozyskanie Nowych Klientów: Chcieliśmy przyciągnąć nowych klientów, którzy mogli nie być wcześniej świadomi oferty Gentaur, poprzez skierowanie na nich spersonalizowanych kampanii.
 6. Wzmocnienie Relacji z Obecnymi Klientami: Naszym celem było również wzmocnienie relacji z obecnymi klientami Gentaur, promując nowe produkty, oferty specjalne i unikalne cechy marki.
 7. Globalny Zasięg: Biorąc pod uwagę międzynarodową obecność Gentaur, dążyliśmy do stworzenia kampanii, które byłyby skuteczne na różnych rynkach i w różnych językach.
 8. Wsparcie dla Wzrostu Marki: Naszym celem było wsparcie dalszego wzrostu i rozwoju Gentaur na konkurencyjnym rynku biotechnologicznym, zwiększając jej widoczność i zainteresowanie produktami.
 9. Mierzenie i Analiza Wyników: Ostatnim, ale nie mniej ważnym celem było śledzenie i analizowanie wyników kampanii, aby zrozumieć, jakie działania przynoszą największy zwrot z inwestycji i gdzie można wprowadzić ulepszenia.
 10. Edukacja i Wsparcie dla Marki: Chcieliśmy dostarczyć niezbędne wsparcie i edukację, aby Gentaur mógł w pełni wykorzystać możliwości Google Ads, zrozumieć, jak te platformy działają i jak mogą przyczynić się do sukcesu firmy.

SUKCESY KAMPANII

Kosmiczne rewolucje

 1. Znaczący Wzrost Widoczności Produktów: Kampanie przyczyniły się do znaczącego wzrostu widoczności produktów Gentaur wśród naukowców, laboratoriów i instytucji badawczych, zwiększając zainteresowanie ofertą firmy.
 2. Wzrost Sprzedaży Online: Osiągnęliśmy znaczący wzrost sprzedaży online, zwłaszcza w kluczowych segmentach rynku, co przełożyło się na zwiększenie przychodów i zadowolenie klientów.
 3. Zwiększona Rozpoznawalność Marki: Kampanie skutecznie zwiększyły rozpoznawalność Gentaur jako wiodącego dostawcy produktów biotechnologicznych, wzmocniły wizerunek jakości i innowacyjności.
 4. Optymalizacja Konwersji: Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i optymalizacji, kampanie osiągnęły wyższą stopę konwersji, przyciągając więcej klientów i zwiększając efektywność inwestycji.
 5. Pozyskanie Nowych Klientów: Kampanie przyciągnęły nowe segmenty klientów, którzy wcześniej mogli nie być świadomi oferty Gentaur, zwiększając bazę klientów marki.
 6. Wzmocnienie Relacji z Obecnymi Klientami: Kampanie pomogły wzmocnić relacje z obecnymi klientami Gentaur, promując nowe produkty i oferty specjalne, co zwiększyło lojalność.
 7. Globalny Zasięg i Skuteczność: Kampanie były skuteczne na różnych rynkach i w różnych językach, co pozwoliło na zwiększenie globalnej obecności Gentaur.
 8. Wysoki Zwrot z Inwestycji (ROI): Dzięki starannej optymalizacji i zarządzaniu kampaniami, osiągnięto wysoki zwrot z inwestycji, co potwierdzało wartość naszych działań dla Gentaur.
 9. Edukacja i Wsparcie dla Marki: Udane kampanie i wsparcie edukacyjne pomogły Gentaur zrozumieć i w pełni wykorzystać możliwości Google Ads, co przyczyniło się do dalszego rozwoju marki.
 10. Zgodność z Wartościami i Misją Firmy: Wszystkie działania były zgodne z wartościami i misją Gentaur, tworząc spójny i zharmonizowany przekaz dla klientów.

KAPITALNE REFERENCJE

Za efektywną i wartościową współpracę

Nie zwlekaj! Umów się na bezpłatną konsultację i zwiększ efekty swojej marki!

Rafał Chojnacki
CEO & PPC Strategist
Umów spotkanie: Calendly
Email: [email protected]
Tel: +48 888 663 873

Space Ads Sp. z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 5252938464

  Dane podane przez Ciebie w powyższym formularzu kontaktowym oraz w dalszej komunikacji przetwarzane są przez Space Ads Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa; rejestracja: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, numer KRS: 1011955; NIP: 5252938464; REGON: 524125730; kapitał zakładowy: 10.000 PLN; „SPACE ADS” w celu dostarczenia Ci bezpłatnej wyceny Twojego projektu lub też informacji na temat usług SPACE ADS. SPACE ADS przetwarza je od momentu wyrażenia przez Ciebie zgody poprzez naciśnięcie buttona „Wyślij” do momentu przedstawienia Tobie dopasowanej oferty handlowej.