Success Story:
BIG STAR

bigstar.pl

BIG STAR Limited sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm odzieżowych. Jej historia rozpoczęła się w 1990 roku i trwa już ponad 30 lat. Centrala firmy znajduje się w Kaliszu. BIG STAR jest najbardziej znany ze swoich modnych produktów z denimu – przede wszystkim jeansów. Oprócz nich, w ofercie znajdują się również ubrania oraz dodatki damskie, męskie i od niedawna również dziecięce. Firma prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną w salonach zlokalizowanych głównie w centrach handlowych i obiektach usługowych.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Orbita współpracy

Z marką BIG STAR podjęliśmy kompleksową obsługę digital marketingową. Skupiliśmy się na kampaniach, które bezpośrednio lub pośrednio wpływają na wizerunek, określoną rozpoznawalność marki i przychody w kanałach omnichannel. 

 1. Kampanie Google Ads (Sieć Wyszukiwania – Linki Sponsorowane, DSA, RLSA, Sieć Reklamowa, Kampanie Produktowe, Dynamiczny Remarketing, Discovery, Gmail i YouTube)
 2. Kampanie Facebook Ads (wraz z Instagram, Messenger, Audience Network).
 3. Social Media: prowadzenie komunikacji i obsługa społeczności marki na Facebooku i Instagramie.
 4. SEO i Content Marketing: dobór słów kluczowych, opracowanie strategii i działania link-building, tworzenie i publikacja tekstów sponsorowanych, tworzenie opisów do kategorii, tekstów na blog i opisów produktowych.
 5. Analityka internetowa z wykorzystaniem narzędzi Google Tag Manager, Google Analytics, HotJar, na podstawie których rekomendowaliśmy zmiany i optymalizowaliśmy działania reklamowe. 
 6. Marketing Automation: E-mail marketing: tworzenie kreatywnych treści i wysyłka newsletterów oraz Powiadomień Push.
 7. Bieżący consulting.

CELE WSPÓŁPRACY

Astronomiczne wyzwania

 1. Wykorzystanie pełnego potencjału dostępnych narzędzi reklamowych Google Ads i Facebook Ads z celem na osiągnięcie założonych planów sprzedażowych (w ramach budżetu reklamowego).
 2. Pozycjonowanie na konwertujące słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych. 
 3. Wzrost rozpoznawalności marki we wspólnie wybranej grupie docelowej. 
 4. Rekomendacja działań, które pozytywnie wpłyną na user experience sklepu internetowego bigstar.pl.
 5. Zaangażowanie społeczności wokół profili marki na Facebooku i Instagramie. Pozyskanie nowych fanów i followersów.
 6. Opracowanie contentu spójnego z polityką marki.

SUKCESY KAMPANII

Kosmiczne rewolucje

 1. Zbudowaliśmy skuteczny lejek marketingowy w modelu AIDA wykorzystujący kampanie traffic, performance i wizerunkowe.
 2. Zrealizowaliśmy ponad 150 różnych akcji reklamowych (Google Ads, Facebook Ads, e-mail i push).
 3. Do każdej nowej kolekcji przygotowywaliśmy dedykowany plan marketingowy z uwzględnieniem cyklu życia produktu (wejście produktów do sprzedaży, budowanie jej rozpoznawalności, remarketing, promocje i wyprzedaże).
 4. Stworzyliśmy niemal 300 tekstów kategorii sklepu www, ponad 100 artykułów na blog i ponad 4 tys. opisów produktowych.
 5. Regularnie analizowaliśmy i dobieraliśmy słowa kluczowe do działań SEO oraz prowadziliśmy kampanie link-buildingowe.
 6. Rozpoczęliśmy regularną komunikację e-mailingową  do odbiorców newslettera.
 7. Wysyłaliśmy powiadomienia PUSH ze strony sklepu internetowego informujące o nowych kolekcjach, akcjach specjalnych i wyprzedażach.
 8. Tworzyliśmy i dodawaliśmy angażujące posty na profile w mediach społecznościowych oraz obsługiwaliśmy je 7 dni w tygodniu, prowadząc dyskusje z fanami marki.
 9. Prowadziliśmy bieżący consulting i wsparcie działu marketingu oraz zarządu firmy.

KAPITALNE REFERENCJE

Za efektywną i wartościową współpracę

Nie zwlekaj! Umów się na bezpłatną konsultację i zwiększ efekty swojej marki!

Rafał Chojnacki
CEO & PPC Strategist
Umów spotkanie: Calendly
Email: [email protected]
Tel: +48 888 663 873

Space Ads Sp. z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 5252938464

  Dane podane przez Ciebie w powyższym formularzu kontaktowym oraz w dalszej komunikacji przetwarzane są przez Space Ads Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa; rejestracja: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, numer KRS: 1011955; NIP: 5252938464; REGON: 524125730; kapitał zakładowy: 10.000 PLN; „SPACE ADS” w celu dostarczenia Ci bezpłatnej wyceny Twojego projektu lub też informacji na temat usług SPACE ADS. SPACE ADS przetwarza je od momentu wyrażenia przez Ciebie zgody poprzez naciśnięcie buttona „Wyślij” do momentu przedstawienia Tobie dopasowanej oferty handlowej.