Success Story:
Alexim
(Pard)

alexim.pl

Alexim.pl to renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która z biegiem lat ewoluowała i dostosowała swoją ofertę do zmieniających się potrzeb klientów. Początkowo specjalizując się w telewizji przemysłowej CCTV, obecnie firma skoncentrowała się na sprzedaży i naprawie urządzeń noktowizyjnych, termowizyjnych, optycznych i optoelektronicznych.

Jako wyłączny i oficjalny importer marki PARD w Polsce, Alexim.pl zyskał uznanie w branży, prowadząc również jako jedyny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń tej prestiżowej marki. Firma oferuje zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową, zawsze dążąc do zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i nieustannemu dążeniu do doskonałości, Alexim.pl stał się jednym z liderów w swojej dziedzinie, zdobywając zaufanie klientów i kontrahentów. Szeroka gama produktów, indywidualne podejście do każdego klienta i niezawodny serwis to tylko niektóre z cech, które wyróżniają Alexim.pl na tle konkurencji. Firma nieustannie inwestuje w rozwój i innowacje, aby sprostać oczekiwaniom rynku i zapewnić swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie technologii noktowizyjnej i termowizyjnej.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Orbita współpracy

 1. Analiza i Strategia Branżowa: Rozpoczęliśmy od dogłębnej analizy rynku urządzeń noktowizyjnych, termowizyjnych i optoelektronicznych, zrozumienia unikalnych produktów Alexim.pl oraz identyfikacji kluczowych segmentów klientów. Opracowaliśmy spersonalizowaną strategię, dostosowaną do specyfiki i celów firmy.
 2. Optymalizacja Kampanii: Przeprowadziliśmy kompleksową optymalizację istniejących kampanii, skupiając się na słowach kluczowych, reklamach i stronach docelowych, które najlepiej oddają charakterystykę produktów Alexim.pl.
 3. Tworzenie Nowych Kampanii: Stworzyliśmy nowe kampanie, skierowane na różne segmenty rynku, takie jak myśliwi, strażacy, służby ratunkowe i entuzjaści outdooru, promując odpowiednie produkty i usługi.
 4. Monitoring i Raportowanie Specjalistyczne: Regularnie monitorowaliśmy wyniki kampanii i dostarczaliśmy szczegółowe raporty, uwzględniając specyfikę branży i potrzeby Alexim.pl.
 5. Wsparcie Techniczne i Edukacja: Dostarczaliśmy wsparcie techniczne i edukacyjne, aby Alexim.pl mógł w pełni wykorzystać możliwości Google Ads w kontekście specjalistycznych produktów i usług.
 6. Integracja z Innymi Działaniami Marketingowymi: Dążyliśmy do stworzenia spójnych kampanii, które były zintegrowane z innymi działaniami marketingowymi Alexim.pl, takimi jak content marketing, e-mail marketing i media społecznościowe.
 7. Zgodność z Wartościami i Misją Firmy: Wszystkie nasze działania były starannie zaplanowane, aby były zgodne z wartościami i misją Alexim.pl, takimi jak jakość, innowacyjność i profesjonalizm.
 8. Optymalizacja Budżetu: Pracowaliśmy nad optymalizacją budżetu reklamowego, aby zapewnić, że każdy wydany złoty przynosił maksymalny zwrot z inwestycji.
 9. Skoncentrowane Podejście Branżowe: Biorąc pod uwagę specyfikę rynku, na którym działa Alexim.pl, dostosowaliśmy kampanie do potrzeb i oczekiwań klientów zainteresowanych technologią noktowizyjną i termowizyjną.

CELE WSPÓŁPRACY

Astronomiczne wyzwania

 1. Zwiększenie Widoczności Produktów: Głównym celem było zwiększenie widoczności szerokiej gamy produktów Alexim.pl, takich jak urządzenia noktowizyjne, termowizyjne i optoelektroniczne, wśród kluczowych segmentów rynku.
 2. Wzrost Sprzedaży Online: Chcieliśmy zwiększyć sprzedaż produktów Alexim.pl online, zwłaszcza wśród specjalistycznych grup klientów, takich jak myśliwi, strażacy i entuzjaści outdooru.
 3. Budowanie Rozpoznawalności Marki: Naszym celem było zwiększenie rozpoznawalności Alexim.pl jako wiodącego dostawcy i serwisanta urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych w Polsce.
 4. Optymalizacja Konwersji: Dążyliśmy do zwiększenia stopy konwersji na stronie internetowej Alexim.pl, poprzez optymalizację kampanii, stron docelowych i ścieżek zakupowych.
 5. Pozyskanie Nowych Klientów: Chcieliśmy przyciągnąć nowych klientów, którzy mogli nie być wcześniej świadomi oferty Alexim.pl, poprzez skierowanie na nich spersonalizowanych kampanii.
 6. Wzmocnienie Relacji z Obecnymi Klientami: Naszym celem było również wzmocnienie relacji z obecnymi klientami Alexim.pl, promując nowe produkty, oferty specjalne i unikalne cechy marki.
 7. Edukacja Rynku: Pragnęliśmy edukować rynek na temat technologii noktowizyjnej i termowizyjnej, podkreślając zalety i zastosowania produktów oferowanych przez Alexim.pl.
 8. Wsparcie dla Wzrostu Marki: Naszym celem było wsparcie dalszego wzrostu i rozwoju Alexim.pl na konkurencyjnym rynku, zwiększając jej widoczność i zainteresowanie produktami.
 9. Mierzenie i Analiza Wyników: Ostatnim, ale nie mniej ważnym celem było śledzenie i analizowanie wyników kampanii, aby zrozumieć, jakie działania przynoszą największy zwrot z inwestycji i gdzie można wprowadzić ulepszenia.
 10. Integracja z Innymi Działaniami Marketingowymi: Chcieliśmy, aby kampanie Google Ads były zintegrowane z innymi działaniami marketingowymi Alexim.pl, tworząc spójny i zharmonizowany przekaz dla klientów.

SUKCESY KAMPANII

Kosmiczne rewolucje

 1. Znaczący Wzrost Widoczności Produktów: Kampanie przyczyniły się do znaczącego wzrostu widoczności produktów Alexim.pl wśród kluczowych segmentów rynku, zwiększając zainteresowanie ofertą firmy.
 2. Wzrost Sprzedaży Online: Osiągnęliśmy znaczący wzrost sprzedaży online, zwłaszcza wśród specjalistycznych grup klientów, co przełożyło się na zwiększenie przychodów i zadowolenie klientów.
 3. Zwiększona Rozpoznawalność Marki: Kampanie skutecznie zwiększyły rozpoznawalność Alexim.pl jako wiodącego dostawcy i serwisanta urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych w Polsce.
 4. Optymalizacja Konwersji: Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i optymalizacji, kampanie osiągnęły wyższą stopę konwersji, przyciągając więcej klientów i zwiększając efektywność inwestycji.
 5. Pozyskanie Nowych Klientów: Kampanie przyciągnęły nowe segmenty klientów, którzy wcześniej mogli nie być świadomi oferty Alexim.pl, zwiększając bazę klientów marki.
 6. Wzmocnienie Relacji z Obecnymi Klientami: Kampanie pomogły wzmocnić relacje z obecnymi klientami Alexim.pl, promując nowe produkty i oferty specjalne, co zwiększyło lojalność.
 7. Edukacja Rynku: Kampanie przyczyniły się do edukacji rynku na temat technologii noktowizyjnej i termowizyjnej, podkreślając zalety i zastosowania produktów oferowanych przez Alexim.pl.
 8. Wysoki Zwrot z Inwestycji (ROI): Dzięki starannej optymalizacji i zarządzaniu kampaniami, osiągnięto wysoki zwrot z inwestycji, co potwierdzało wartość naszych działań dla Alexim.pl.
 9. Zgodność z Wartościami i Misją Firmy: Wszystkie działania były starannie zaplanowane, aby były zgodne z wartościami i misją Alexim.pl, takimi jak jakość, innowacyjność i profesjonalizm.
 10. Wsparcie dla Wzrostu Marki: Kampanie wspierały dalszy wzrost i rozwój Alexim.pl na konkurencyjnym rynku technologii noktowizyjnej i termowizyjnej, wzmocniły pozycję firmy jako lidera w swojej dziedzinie.

KAPITALNE REFERENCJE

Za efektywną i wartościową współpracę

Nie zwlekaj! Umów się na bezpłatną konsultację i zwiększ efekty swojej marki!

Rafał Chojnacki
CEO & PPC Strategist
Umów spotkanie: Calendly
Email: [email protected]
Tel: +48 888 663 873

Space Ads Sp. z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 5252938464

  Dane podane przez Ciebie w powyższym formularzu kontaktowym oraz w dalszej komunikacji przetwarzane są przez Space Ads Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa; rejestracja: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, numer KRS: 1011955; NIP: 5252938464; REGON: 524125730; kapitał zakładowy: 10.000 PLN; „SPACE ADS” w celu dostarczenia Ci bezpłatnej wyceny Twojego projektu lub też informacji na temat usług SPACE ADS. SPACE ADS przetwarza je od momentu wyrażenia przez Ciebie zgody poprzez naciśnięcie buttona „Wyślij” do momentu przedstawienia Tobie dopasowanej oferty handlowej.