Success Story:
Adalbertus Wear
(Polanex)

adalbertuswear.com.pl

Adalbertus Wear to polska marka odzieżowa, która specjalizuje się w tworzeniu męskich koszul. Każda koszula Adalbertus powstaje z myślą o konkretnej osobie, szyta na bieżąco, co gwarantuje, że trafi tam, gdzie zostanie odpowiednio doceniona. Marka łączy w sobie dojrzałość, pewność siebie i męskość, oferując nowoczesne i nietuzinkowe produkty, perfekcyjnie dopasowane do zmieniającego się świata. Koszule Adalbertus od początku powstają w Polsce, w gnieźnieńskiej manufakturze, podkreślając indywidualność, elegancję i męstwo. Dodatkowo, firma zwraca uwagę na ekologię, pakując produkty bez użycia plastiku i innych niepotrzebnych wypełniaczy. Adalbertus to symbol dojrzałego męskiego charakteru, siły i odwagi, oferując klientom innowacyjny kreator, który umożliwia stworzenie koszuli idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb i stylu.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Orbita współpracy

 1. Analiza i Strategia: Rozpoczęliśmy od dogłębnego zrozumienia marki Adalbertus, jej produktów, rynku oraz odbiorców. Opracowaliśmy spersonalizowaną strategię Google Ads i Facebook Ads, dostosowaną do unikalnych potrzeb i celów firmy.
 2. Tworzenie Kont Reklamowych: Jako że Adalbertus nie miał wcześniej kont na tych platformach, zajęliśmy się ich kompleksowym utworzeniem, konfiguracją i integracją z istniejącymi narzędziami marketingowymi.
 3. Opracowanie Kampanii: Stworzyliśmy różnorodne kampanie, skierowane na różne grupy odbiorców, takie jak mężczyźni w różnym wieku, osoby zainteresowane modą, czy ekologią. Kampanie były zaprojektowane tak, aby promować różne aspekty marki i produktów.
 4. Optymalizacja Stron Docelowych: Pracowaliśmy nad optymalizacją stron docelowych, aby były bardziej atrakcyjne i spójne z wizerunkiem marki, co zwiększyło konwersję i efektywność kampanii.
 5. Monitoring i Raportowanie: Regularnie monitorowaliśmy wyniki kampanii i dostarczaliśmy szczegółowe raporty Adalbertus, pomagając firmie zrozumieć, jakie działania przynoszą najlepsze wyniki i gdzie można wprowadzić dalsze ulepszenia.
 6. Wsparcie dla Wzrostu Marki: Nasze działania były skoncentrowane na wsparciu wzrostu marki Adalbertus na konkurencyjnym rynku odzieżowym, zwiększając jej widoczność i zainteresowanie produktami.
 7. Integracja z Innymi Działaniami Marketingowymi: Dążyliśmy do stworzenia spójnych kampanii, które były zintegrowane z innymi działaniami marketingowymi Adalbertus, takimi jak content marketing i e-mail marketing.
 8. Edukacja i Wsparcie: Ponieważ Adalbertus nie miał wcześniej doświadczenia z Google Ads ani Facebook Ads, dostarczaliśmy niezbędne wsparcie i edukację, aby zrozumieć, jak te platformy działają i jak mogą przyczynić się do sukcesu firmy.
 9. Zgodność z Wartościami Marki: Wszystkie nasze działania były starannie zaplanowane, aby były zgodne z wartościami i misją Adalbertus, takimi jak ekologia, indywidualność i męska elegancja.

CELE WSPÓŁPRACY

Astronomiczne wyzwania

 1. Zwiększenie Liczby Zamówień na Koszule Szyte na Miarę Online: Głównym celem było zwiększenie liczby zamówień na indywidualnie szyte koszule przez internet, promując unikalny kreator marki, który umożliwia klientom stworzenie koszuli idealnie dopasowanej do ich potrzeb.
 2. Budowanie Rozpoznawalności Marki: Chcieliśmy zwiększyć rozpoznawalność Adalbertus wśród mężczyzn zainteresowanych modą, elegancją i indywidualnością, podkreślając unikalne wartości marki.
 3. Promocja Ekologicznych Praktyk: Ponieważ Adalbertus zwraca uwagę na ekologię, jednym z celów było promowanie ekologicznych praktyk firmy, takich jak pakowanie bez użycia plastiku.
 4. Wzrost Ruchu na Stronie Internetowej: Naszym celem było zwiększenie ruchu na stronie internetowej Adalbertus, aby więcej osób mogło zapoznać się z pełną ofertą firmy i skorzystać z kreatora koszul.
 5. Pozyskanie Nowych Klientów: Dążyliśmy do przyciągnięcia nowych klientów, którzy mogli nie być wcześniej świadomi oferty Adalbertus, poprzez skierowanie na nich spersonalizowanych kampanii.
 6. Wzmocnienie Relacji z Obecnymi Klientami: Chcieliśmy również wzmocnić relacje z obecnymi klientami, promując nowe kolekcje, oferty specjalne i unikalne cechy marki.
 7. Wsparcie dla Wzrostu Marki: Naszym celem było wsparcie dalszego wzrostu i rozwoju Adalbertus na konkurencyjnym rynku odzieżowym, zwiększając jej widoczność i zainteresowanie produktami.
 8. Mierzenie i Analiza Wyników: Ostatnim, ale nie mniej ważnym celem było śledzenie i analizowanie wyników kampanii, aby zrozumieć, jakie działania przynoszą największy zwrot z inwestycji i gdzie można wprowadzić ulepszenia.
 9. Edukacja i Wsparcie dla Marki: Ponieważ Adalbertus nie miał wcześniej doświadczenia z Google Ads ani Facebook Ads, chcieliśmy dostarczyć niezbędne wsparcie i edukację, aby pomóc firmie w pełni wykorzystać te platformy.

SUKCESY KAMPANII

Kosmiczne rewolucje

 1. Znaczący Wzrost Zamówień na Koszule Szyte na Miarę: Kampanie przyczyniły się do znaczącego wzrostu zamówień na indywidualnie szyte koszule online, zwiększając sprzedaż i zadowolenie klientów z unikalnego kreatora marki.
 2. Zwiększona Rozpoznawalność Marki: Adalbertus zyskała większą rozpoznawalność wśród mężczyzn zainteresowanych modą i elegancją, co przełożyło się na zwiększone zainteresowanie ofertą firmy.
 3. Promocja Ekologicznych Praktyk: Kampanie skutecznie promowały ekologiczne praktyki firmy, zwracając uwagę na odpowiedzialność środowiskową i zwiększając świadomość w tej dziedzinie.
 4. Wysoka Konwersja i Skuteczność Kampanii: Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i optymalizacji, kampanie osiągnęły wysoką konwersję i skuteczność, przyciągając nowych klientów i zwiększając lojalność obecnych.
 5. Wzrost Ruchu na Stronie Internetowej: Kampanie zwiększyły ruch na stronie internetowej Adalbertus, co pozwoliło na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów i promocję kreatora koszul.
 6. Pozyskanie Nowych Segmentów Klientów: Kampanie przyciągnęły nowe segmenty klientów, którzy wcześniej mogli nie być świadomi oferty Adalbertus, zwiększając bazę klientów marki.
 7. Wzmocnienie Wizerunku jako Innowacyjnej Marki: Kampanie pomogły wzmocnić wizerunek Adalbertus jako innowacyjnej i unikalnej marki, podkreślając indywidualność, elegancję i męstwo.
 8. Wysoki Zwrot z Inwestycji (ROI): Dzięki starannej optymalizacji i zarządzaniu kampaniami, osiągnięto wysoki zwrot z inwestycji, co potwierdzało wartość naszych działań dla Adalbertus.
 9. Edukacja i Wsparcie dla Marki: Udane kampanie i wsparcie edukacyjne pomogły Adalbertus zrozumieć i w pełni wykorzystać możliwości Google Ads i Facebook Ads, co przyczyniło się do dalszego rozwoju marki.
 10. Zgodność z Wartościami Marki: Wszystkie działania były zgodne z wartościami i misją Adalbertus, tworząc spójny i zharmonizowany przekaz dla klientów.

Nie zwlekaj! Umów się na bezpłatną konsultację i zwiększ efekty swojej marki!

Rafał Chojnacki
CEO & PPC Strategist
Umów spotkanie: Calendly
Email: [email protected]
Tel: +48 888 663 873

Space Ads Sp. z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 5252938464

  Dane podane przez Ciebie w powyższym formularzu kontaktowym oraz w dalszej komunikacji przetwarzane są przez Space Ads Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Plac Bankowy 2; 00-095 Warszawa; rejestracja: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, numer KRS: 1011955; NIP: 5252938464; REGON: 524125730; kapitał zakładowy: 10.000 PLN; „SPACE ADS” w celu dostarczenia Ci bezpłatnej wyceny Twojego projektu lub też informacji na temat usług SPACE ADS. SPACE ADS przetwarza je od momentu wyrażenia przez Ciebie zgody poprzez naciśnięcie buttona „Wyślij” do momentu przedstawienia Tobie dopasowanej oferty handlowej.